Home (8 vs 9)

Home (8 vs 9)

Versija 8 iš 24 Rugp 2009, 02:48

Main
 
Redaguoti versiją
← Compare with Previous Revision

Versija 9 iš 24 Rugp 2009, 23:37

Main
 
Redaguoti versiją
Compare with Next Revision →

Content

Line #1 Line #1
-=== Sveiki, užsukę į truputį atsinaujinusią <span class="style1">it</span><span class="style2">SM.lt</span> svetainę :-) === +Santrumpa '''<span class="style1">it</span><span class="style2">SM</span>''' - tai ne tik '''''IT''' Service Management'' (IT paslaugų valdymas), bet ir ''IT '''Service Management''''' (Paslaugų valdymas, naudojant IT). Todėl ir '''it''' čia užrašome mažosiomis, o '''SM''' - didžiosiomis. Rašome apie įvairias vadybos sritis, dažnai - niekuo nesusijusias su [[IT]]. Bet IT visgi nepamirštame - būtent ši sritis dabar sparčiausiai tobulina organizacines metodikas, automatizavimo priemonėmis sukeldama tikrą vadybos revoliuciją. 
-  + 
-Santrumpa '''itSM''' - tai ne tik '''''IT''' Service Management'' (IT paslaugų valdymas), bet ir ''IT '''Service Management''''' (Paslaugų valdymas, naudojant IT). Todėl mes rašome ne tik apie IT vadybą, bet ir apie kitas vadybos sritis. Ir žinoma, nepamirštame IT - būtent ši sritis dabar sparčiausiai tobulina vadybos metodikas, automatizavimo priemonėmis sukeldama tikrą vadybos revoliuciją. + 
   
Tikimės, kad rasite čia informacijos ir apie [[ITIL]], ir apie kitas verslo valdymo metodologijas - [[CobIT]], [[Balanced Scorecard]], [[Six Sigma]], [[ISO-9000]], [[APS]] ir t.t..  Tikimės, kad rasite čia informacijos ir apie [[ITIL]], ir apie kitas verslo valdymo metodologijas - [[CobIT]], [[Balanced Scorecard]], [[Six Sigma]], [[ISO-9000]], [[APS]] ir t.t.. 
Line #7 Line #5
Siūlome užsukti ir į atsinaujinusį forumą: ''' http://www.itsm.lt/forumas/ '''  Siūlome užsukti ir į atsinaujinusį forumą: ''' http://www.itsm.lt/forumas/ ''' 
   
-Bet kuriuo atveju, norime susipažinti: Lietuvoje procesų valdymo specialistų nedaug, todėl kiekvienas mūsų tarpusavio kontaktas atneš visiems daug naujų žinių ir patirties - ir firmoms, ir žmonėms :-) +Bet kuriuo atveju, norime susipažinti: Lietuvoje procesų valdymo specialistų nedaug, todėl kiekvienas mūsų tarpusavio kontaktas atneš visiems daug naujų žinių ir patirties - ir firmoms, ir žmonėms :-) Svetainė - atvira visiems: jei tik susidomėjote - lengvai galite tapti mūsų bendraautoriumi :-) 
Raktažodžiai