Naršyti > Puslapiai

Naršyti > Puslapiai

 Rezultatai nuo 11 iki 15 iš 67   Ankstesnis   Kitas

Apie auditą paprastai

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 22:19Sukurtas: 4 Rugs 2009, 16:15

audit.jpg Kiekvienos įmonės ar padalinio auditas dažniausiai prasideda nuo melo. Tiksliau - nuo apsikeitimo dviem melais:
- Aš atėjau jums padėti, - taria auditorius.
- Aš džiaugiuosi, kad pas mus atėjote, - atsako audituojamasis.


Kam reikalingas auditas?

"Kam mums tas auditas ar veiklos įvertinimas, jei mes ir patys žinome, ką darom?" - tai vienas iš dažnesnių klausimų, kuriuos užduoda mažesnių įmonių vadovai. Vidutinės įmonės vadovai žino: tam, kad akcininkams įrodytume, jog viskas tvarkoje. Tam, kad bankui įrodytume, kad jo pinigams niekas negresia. Tam, kad būsimiems klientams pateiktume įrodymus apie prekių ar paslaugų kokybę. Didelės įmonės į auditą žvelgia dar kitaip: jų vadovai žino, kad neįmanoma pačiam patikrinti visos savo įmonės veiklos - įrodymus, kad padaliniai dirba taip, kaip skelbiasi, gali pateikti tik auditas ir niekas daugiau.

... Skaityti daugiau(1114 žodžių)

UTF

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 13:57Sukurtas: 8 Rugs 2009, 13:57

UTF - universali raidžių koduotė, leidžianti panaudoti kelių kalbų specifines raides viename tekste. Priklausomai nuo kodavimo būdo, paprastai išskiriama UTF-8 koduotė, kuri įprasta ir mums, bei sudėtingesnės UTF-16 bei UTF-32 koduotės, paprastai naudojamos tik hieroglifus taikančiose šalyse (Kinijoje ir Japonijoje).

Šiuo metu UTF jau išstūmė anksčiau naudotus ASCII koduočių variantus, neleidusius naudoti kelių kalbų viename puslapyje (įskaitant ir kelias tarpusavy nesuderinamas koduotes, naudotas lietuviškoms raidėms).

... Skaityti daugiau(79 žodžių)

Wiki

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 13:50Sukurtas: 8 Rugs 2009, 13:50

Wiki - interneto svetainių rūšis, leidžianti kurti giliai semantiškai apjungtus straipsnius. Tekstas šiose svetainėse formatuojamas, naudojant paprastas komandas, kurių dėka net nepatyręs naudotojas gali greitai ir patogiai sukurti nuorodas į kitus straipsnius, paryškintą tekstą, antraštes ir t.t..

Tarp populiariausių programų, skirtų wiki kūrimui - Mediawiki ir Wikyblog.

Daugelis wiki svetainių yra visiškai atviros - lankytojai gali bet kada jas paredaguoti, papildyti straipnius ar sukurti naujus įrašus. Lietuvoje populiariausios Wiki tipo svetainės - Vikipedija ir Pipedija.

... Skaityti daugiau(95 žodžių)

Kaip sužlugdyti bet kokią įmonę

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 10:32Sukurtas: 7 Rugs 2009, 10:44

corporate_criminals_1.jpg

Kaip sunaikinti konkuruojančią firmą?

Manęs ne kartą yra klausę - "kaip sužlugdyti konkurentą?". Arba "kaip padaryti, kad mano darbdavys bankrutuotų?"

Be abejo, natūralus, ne vienam kilęs klausimas. Galime kiek tik norime kalbėti apie verslo etiką, darbuotojų etiką ir panašius dalykus, tačiau anksčiau ar vėliau susiduriame su tokiais atvejais, kai kažkas vyksta visai ne taip, kaip norėtume.

... Skaityti daugiau(1463 žodžių)

WikyBlog

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 04:59Sukurtas: 24 Rugp 2009, 23:52

wikyblog.png WikyBlog - tai gana nauja ir labai savotiška turinio administravimo programa - viena iš daugelio CMS, tačiau savaip unikali. Kodėl pasirinkome šitą keistą daiktą, kurio Lietuvoje niekas daugiau nenaudoja? Ko gero, dėl išskirtinių savybių.

Yra įvairių CMS programų: vienos tiesiog leidžia kurti komercines svetaines (geras pavyzdys - Joomla), kitos - artimesnės blogams (kad ir WordPress), galų gale yra dar ir Wiki sistemos. Tačiau nei viena nedaro to, ko norėtųsi: jei turi Wiki - gali sukurti puikią enciklopediją, kuri visai nepritaikyta straipsniams ar naujienoms. Naudodamas blogą, gali puikiai rašyti naujienas, tačiau padaryti iš jo žinyną - baisus vargas. Štai taip, beieškant sprendimo, ir užkliuvo akys už menkai žinomos programos - WikyBlog.

... Skaityti daugiau(365 žodžių)

Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Kitas
Raktažodžiai