Naršyti > Puslapiai

Naršyti > Puslapiai

 Rezultatai nuo 56 iki 60 iš 67   Ankstesnis   Kitas

Ričardas Savukynas

PuslapisKeistas: 9 Rugs 2009, 10:01Sukurtas: 8 Rugs 2009, 05:54

ricardas_savukynas_01.jpg Ričardas Savukynas - svetainės itSM.lt įkūrėjas ir pagrindinis autorius. Dirbo žurnalistu, vėliau - IT srityje: 2000 pradėjęs karjerą tuo metu didžiausioje Pabaltijo IT įmonėje Microlink (apie 1000 darbuotojų), tapo vienu iš IT vadlymo metodologijos ITIL diegėjų visų trijų šalių įmonėse, vėliau - Microlink Lietuva kokybės vadovu, sertifikavo įmonę pagal ISO 9000 standartą.

... Skaityti daugiau(82 žodžių)

Apie auditą paprastai

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 22:19Sukurtas: 4 Rugs 2009, 16:15

audit.jpg Kiekvienos įmonės ar padalinio auditas dažniausiai prasideda nuo melo. Tiksliau - nuo apsikeitimo dviem melais:
- Aš atėjau jums padėti, - taria auditorius.
- Aš džiaugiuosi, kad pas mus atėjote, - atsako audituojamasis.


Kam reikalingas auditas?

"Kam mums tas auditas ar veiklos įvertinimas, jei mes ir patys žinome, ką darom?" - tai vienas iš dažnesnių klausimų, kuriuos užduoda mažesnių įmonių vadovai. Vidutinės įmonės vadovai žino: tam, kad akcininkams įrodytume, jog viskas tvarkoje. Tam, kad bankui įrodytume, kad jo pinigams niekas negresia. Tam, kad būsimiems klientams pateiktume įrodymus apie prekių ar paslaugų kokybę. Didelės įmonės į auditą žvelgia dar kitaip: jų vadovai žino, kad neįmanoma pačiam patikrinti visos savo įmonės veiklos - įrodymus, kad padaliniai dirba taip, kaip skelbiasi, gali pateikti tik auditas ir niekas daugiau.

... Skaityti daugiau(1114 žodžių)

Wiki

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 13:50Sukurtas: 8 Rugs 2009, 13:50

Wiki - interneto svetainių rūšis, leidžianti kurti giliai semantiškai apjungtus straipsnius. Tekstas šiose svetainėse formatuojamas, naudojant paprastas komandas, kurių dėka net nepatyręs naudotojas gali greitai ir patogiai sukurti nuorodas į kitus straipsnius, paryškintą tekstą, antraštes ir t.t..

Tarp populiariausių programų, skirtų wiki kūrimui - Mediawiki ir Wikyblog.

Daugelis wiki svetainių yra visiškai atviros - lankytojai gali bet kada jas paredaguoti, papildyti straipnius ar sukurti naujus įrašus. Lietuvoje populiariausios Wiki tipo svetainės - Vikipedija ir Pipedija.

... Skaityti daugiau(95 žodžių)

UTF

PuslapisKeistas: 8 Rugs 2009, 13:57Sukurtas: 8 Rugs 2009, 13:57

UTF - universali raidžių koduotė, leidžianti panaudoti kelių kalbų specifines raides viename tekste. Priklausomai nuo kodavimo būdo, paprastai išskiriama UTF-8 koduotė, kuri įprasta ir mums, bei sudėtingesnės UTF-16 bei UTF-32 koduotės, paprastai naudojamos tik hieroglifus taikančiose šalyse (Kinijoje ir Japonijoje).

Šiuo metu UTF jau išstūmė anksčiau naudotus ASCII koduočių variantus, neleidusius naudoti kelių kalbų viename puslapyje (įskaitant ir kelias tarpusavy nesuderinamas koduotes, naudotas lietuviškoms raidėms).

... Skaityti daugiau(79 žodžių)

Naujas Lietuvos prekės ženklas

PuslapisKeistas: 13 Rugs 2009, 14:32Sukurtas: 13 Rugs 2009, 14:11

eziukas_2-1.jpg Atrodytų, nemažai jau praėjo laiko nuo tų aistrų dėl Lietuvos prekės ženklo. Pirmiausiai išaiškėjo, kad nugalėtojas - tiesiog akivaizdus plagiatas, vėliau Lietuvos prekės ženklu buvo išrinktas visiškai jokių jausmų nesukeliantis spalvotų stačiakampių kratinys.

Panagrinėkime, ką turi daryti geras prekinis ženklas, ypač toks - skirtas turistams:

  1. Prekės ženklas turi sukelti aiškius teigiamus jausmus potencialiam klientui: pasitikėjimą, geranoriškumo pojūtį. Klientas iš prekės ženklo turi gauti galimybę nuspėti, kokio lygio paslaugas jis gaus. Ženklas pats turi tapti pardavėju, pasakojančiu apie produktą ir įtikinančiu pirkti - atvykti į Lietuvą.
... Skaityti daugiau(406 žodžių)

Ankstesnis 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Kitas
Raktažodžiai