Kai tikrintojai neteisūs (2 vs 3)

Kai tikrintojai neteisūs (2 vs 3)

Versija 2 iš 2 Vas 2010, 17:21

Main
 
Redaguoti versiją
← Compare with Previous Revision

Versija 3 iš 2 Vas 2010, 17:23

Main
 
Redaguoti versiją
Compare with Next Revision →

Content

Line #2 Line #2
Norint aiškiai suvokti, kas yra gera praktika, neretai tenka pasiaiškinti, kas gi ta bloga praktika. Kodėl tam tikri dalykai turi būti daromi, laikantis tam tikrų nuostatų ir kodėl tos nuostatos yra besąlygiškai geros?  Norint aiškiai suvokti, kas yra gera praktika, neretai tenka pasiaiškinti, kas gi ta bloga praktika. Kodėl tam tikri dalykai turi būti daromi, laikantis tam tikrų nuostatų ir kodėl tos nuostatos yra besąlygiškai geros? 
   
-Todėl šį kartą parašysiu apie vieną paprastą, bet toli graž neakivaizdų atvejį, kuris puikiai demonstruoja, kas yra bloga praktika ir kodėl kai kurie šabloniški sprendimai, dažnam atrodantys netgi abejotinais - neretai yra ne tik geriausi, bet ir vieninteliai duodantys rezultatų. +Todėl šį kartą parašysiu apie vieną paprastą, bet toli gražu neakivaizdų atvejį, kuris puikiai demonstruoja, kas yra bloga praktika ir kodėl kai kurie šabloniški sprendimai, dažnam atrodantys netgi abejotinais - neretai yra ne tik geriausi, bet ir vieninteliai duodantys rezultatų. 
   
   
Line #29 Line #29
   
== Reziumuojant ==  == Reziumuojant == 
-Kaip matome, šabloniškas sprendimas "tikrintojas visada teisus" - tai ir yra geriausia praktika. Nesvarbu, kad konkrečiu atveju tikrintojas galėjo ir suklysti. Net jei jis suklydo - jis teisus visvien. Tačiau tenka susidurti su blogiausia praktika, norint suprasti, ką ta geriausia praktika išties reiškia. +Kaip matome, šabloniškas sprendimas "tikrintojas visada ir be išlygų teisus" - tai ir yra geriausia praktika. Nesvarbu, kad konkrečiu atveju tikrintojas galėjo ir suklysti. Net jei jis suklydo - jis teisus visvien. Tačiau neretai tenka susidurti su blogiausia praktika, norint suprasti, ką ta geriausia praktika išties reiškia. 
   
--- [[Ričardas Savukynas]], [[2010]]  --- [[Ričardas Savukynas]], [[2010]] 
Raktažodžiai